Oprawa uroczystości

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną uroczystości takich
jak śluby, chrzciny, komunie, pogrzeby.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyjątkowe chwile
z wyjątkową muzyką

Nasz duet zapewni unikalną oprawę muzyczną uroczystości. Posiadamy w  repertuarze muzykę sakralną idealnie nadającą się do oprawy ślubów, chrzcin, komunii czy pogrzebów. Wykonujemy różne wersje Ave Maria oraz utwory religijne z repertuaru uwielbieniowego. Wykonujemy własne aranżacje znanych kompozycji, dzięki czemu posiadamy unikalne brzmienie, a znane Państwu utwory brzmią w wyjątkowy sposób. Na Państwa życzenie chętnie przygotujemy dowolny utwór, który sprawi, że Wasz wyjątkowy dzień będzie jeszcze piękniejszy. Możemy również opracować utwory na gitarę i skrzypce (Natalia jest również skrzypaczką). 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi nagraniami oraz odwiedzania naszych profili w mediach społecznościowych.

Lokalizacja

Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska, ale możliwy jest dalszy dojazd, po wcześniejszym uzgodnieniu. Posiadamy własne nagłośnienie, więc poradzimy sobie z każdym wnętrzem.

Cena

Koszt oprawy muzycznej ustalamy indywidualnie z klientem. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz dostępności terminów.

fot. Michał Mazurkiewicz

F. Schubert - Ave Maria

Realizacja nagrania: Piotr Gnyszka

Powietrzem moim jest

Realizacja nagrania: Piotr Gnyszka