O nas

Jesteśmy wrocławskim duetem łączącym brzmienie gitary klasycznej i śpiewu klasycznego.

_7007760
fot. Michał Mazurkiewicz

Duet

Jako duet współpracujemy od 2016 roku. Tworzymy wyjątkową parę, zarówno muzycznie jak i w życiu.  Muzyka jest naszą codziennością i całkowitą pasją. Oboje jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu. Posiadamy wszechstronny repertuar, który nadaje się idealnie do oprawy różnego rodzaju uroczystości (śluby, chrzty, komunie) oraz do wykonań koncertowych czy oprawy firmowych eventów (muzyka hiszpańska, latynoamerykańska, arie, pieśni oraz utwory muzyki rozrywkowej). Zestawienie gitary klasycznej i śpiewu klasycznego nie jest często spotykane, przez co nie ma wielu kompozycji oryginalnie tworzonych na ten skład. Większość naszych pozycji programowych to autorskie i wyjątkowe opracowania.

Natalia

W 2019 roku ukończyła studia magisterskie w klasie śpiewu solowego prof. Agaty Młynarskiej-Klonowskiej oraz Violetty Wysockiej-Marciniec. Wcześniej ukończyła również studia z muzykoterapii oraz pedagogikę ogólną. Zajmuje się przede wszystkim muzyką kameralną. Oprócz współpracy z mężem wchodzi w skład oktetu wokalnego działającego we Wrocławiu oraz na stałe współpracuje z Chórem Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Przez wiele lat była śpiewaczką Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego wykonując również partie solowe. Przed rozpoczęciem nauki śpiewu ukończyła II stopień szkoły muzycznej grając na skrzypcach. Oprócz muzyki klasycznej śpiewa muzykę rozrywkową oraz świetnie odnajduje się w improwizacji. Jest jedną z solistek wrocławskiego koncertu wNieboGłosy.

fot. Michał Mazurkiewicz

Artur

W 2018 roku ukończył studia z dyrygentury symfonicznej i operowej w klasie prof. Mieczysława Gawrońskiego a w 2016 roku gitarę klasyczną w klasie prof. Piotra Zaleskiego. Jest aktywnym dyrygentem i gitarzystą. Pracuje jako asystent Chóru Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu oraz Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. Uczy gry na gitarze w Szkole Muzycznej I st. w Miliczu. Jako gitarzysta szczególnie upodobał sobie muzykowanie kameralne. Był członkiem rozmaitych zespołów, nie tylko gitarowych. Obecnie oprócz współpracy z żoną tworzy wyjątkowe trio gitarowe Wroclaw Guitar Ensemble. W czasie swojej nauki w szkole oraz studiów zdobywał nagrody na konkursach gitarowych oraz brał udział w licznych kursach.

fot. Michał Mazurkiewicz